Witaj nieznajomy! Zaloguj się/ Rejestracja
W Twoim koszyku masz produktów
o łącznej wartości
info@tylkosoczewki.pl +48 667 511 510
Sortuj według: Wyświetlaj 9 produktów
Strona główna / Soczewki jednodniowe

Jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z noszeniem soczewek kontaktowych i nie jesteśmy jeszcze pewni, czy lepsze dla nas będą szkła kontaktowe czy okulary, warto zacząć od soczewek jednodniowych. Ostatecznie nie musimy od razu kupować ich dużego zapasu, co oznacza, że w każdej chwili jesteśmy w stanie z nich zrezygnować bez ponoszenia zbędnych kosztów.

 

Podstawową zaletą soczewek jednodniowych jest fakt, że nie musimy przejmować się ich pielęgnacją. Po prostu każdego dnia aplikujemy nowe soczewki bez konieczności ich dezynfekowania czy przechowywania w specjalnym pojemniczku. Takie soczewki ze względu na fakt, że codziennie zakładamy nowe, skutecznie chronią nas przed rozmaitymi infekcjami oczu (np. zapaleniem spojówek lub rogówki) oraz możliwością wystąpienia alergii.

 

Łatwość w utrzymaniu higieny nie jest jedyną zaletą soczewek jednodniowych. Są one bardzo wygodne w noszeniu, przez cały dzień pozostają nawilżone. Zapewniają nam doskonałą jakość widzenia  i skutecznie chronią przed niebezpiecznym promieniowaniem UV.

 

MARKI SOCZEWEK JEDNODNIOWYCH:

 

Johnson&Johnson:

 

 

Bausch&Lomb

 

Alcon (Ciba Vision)

 

CooperVision

 

 

 

Floating Facebook Widget