Witaj nieznajomy! Zaloguj się/ Rejestracja
W Twoim koszyku masz produktów
o łącznej wartości
info@tylkosoczewki.pl +48 667 511 510

regulamin

Regulamin sklepu Tylkosoczewki.pl

 

I POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Niniejszy Regulamin został sporządzony na podstawie przepisów prawa obowiązujących na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Regulamin wraz z przepisami prawa w sposób wyłączny i wyczerpujący regulują kwestie dotyczące korzystania ze Sklepu Internetowego Tylkosoczewki.pl dostępnego pod adresem http://www.tylkosoczewki.pl

2. Regulamin określa w szczególności: 

  • rodzaje i zakres usług świadczonych drogą elektroniczną,

  • warunki świadczenia usług drogą elektroniczną

  • tryb postępowania reklamacyjnego. 

 

II. Informacje ogólne

 

1. Wszystkie ceny podane w serwisie Tylkosoczewki.pl  są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

2. W przypadku gdy do zamówienia ma być dołączona faktura VAT prosimy o wypełnienie pola NIP w danych klienta oraz zasygnalizować to w komentarzu do zamówienia.

3. W przypadku chęci anulowania zamówienia, prosimy o kontakt e-mailowy w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

4. Formy płatności:

- przelew na konto

- paczka za pobraniem

Sklep działa wyłącznie wysyłkowo, nie ma możliwości odbioru osobistego

 

Operatorem Sklepu Internetowego Tylkosoczewki.pl jest firma

Zarejestrowana w centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej RP

WJC Wiktor Jakubowicz

ul Marymoncka 63

01-802 Warszawa

NIP: 118-196-71-71

 

III. Polityka prywatności

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych" informujemy, że dane osobowe klientów są wprowadzane do bazy danych sklepu Tylkosoczewki.pl. Dane przekazywane przez klientów w trakcie rejestracji mogą być wykorzystywane przez Tylkosoczewki.pl w celu realizacji zamówień składanych przez klientów jak również do wewnętrznych celów Tylkosoczewki.pl dotyczących ewidencjonowania sprzedaży i klientów sklepu internetowego czy też przygotowywania dokumentów do celów rozwoju firmy. O ile klient wyrazi na to zgodę podczas rejestracji dane przekazane przez klienta mogą być również wykorzystywane do przesyłania przez Tylkosoczewki.pl informacji handlowej dotyczącej oferty, promocji i konkursów. Osobie umieszczonej w bazie danych przysługuje prawo wglądu , zmiany i usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych oraz zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: WJC Wiktor Jakubowicz

 

IV. Warunki zamówienia i realizacji 

1. Zamówienia realizowane są na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

2. Standardowy termin realizacji zamówienia podany jest na karcie produktu. W przypadku zamówień specjalnych termin ten wydłuża się. O ewentualnym przedłużeniu terminu dostawy zostaniesz poinformowany przez drogą mailową.

3. Składający zamówienie w serwisie www.tylkosoczewki.pl jednocześnie potwierdza, że przed złożeniem zamówienia dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry soczewki wpisane w trakcie składania zamówienia są zgodne z wynikami tych badań i nie będzie wnosił do firmy Tylkosoczewki.pl żadnych roszczeń dotyczących ich złego dopasowania.

4. Podane przez Państwa dane w formularzu zamówienia są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

5. Firma Tylkosoczewki.pl zastrzega sobie prawo do anulowania lub redukcji zamówienia bez podania przyczyny, o czym niezwłocznie zostaje poinformowany Klient.

6. Tylkosoczewki.pl. zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień składanych na nieistniejące dane kupującego, w szczególności gdy nieprawdziwe są dane kontaktowe.

7. Promocja okresowa "Darmowa wysyłka za zamówienie za min. 200 zł obejmuje wysyłkę Pocztą Polską lub poprzez Paczkomaty. Nie obejmuje wysyłek pobraniowych oraz kurierskich.

8. Kupujący dokonujący zakupu soczewek kontaktowych oświadcza iż poddał się badaniu lekarskiemu i zamawiane soczewki były przepisane przez lekarza.

 

V.  Zwroty

1. Nierozpakowany towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Klient odpowiedzialny jest za dostarczenie produktu w stanie nienaruszonym. Wraz z produktem należy przesłać oświadczenie (wzór dostaępny na naszje stronie w zakładce Zwroty i reklamacje lub w mailu potwierdzającym zamówienie) o rezygnacji z zakupy, zawierające numer zamówienia oraz numer konta na które mają zostać zwrócone pieniądze.

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru zwrot nie zostanie uznany.

3. W przypadku odstąpienia od umowy towar zwracany jest na koszt kupującego (przesyłka polecona).

 

VI. Reklamacje 

1. Wszystkie nasze produkty objęte są roczną gwarancją. W przypadku stwierdzenia wady prosimy o przesłanie produktu wraz z paragonem listem poleconym na adres firmy wraz z opisem wady zawierającym numer zamówienia. Prosimy również o podanie adresu na który mamy odesłać towar.

2. Reklamacje są rozpatrywane wyłącznie w przypadku, gdy przesłane produkty można poddać ekspertyzie.

a. Warunkiem przyjęcia soczewek do ekspertyzy jest ich zabezpieczenie przed wyschnięciem. Soczewki powinny być przesłane zanurzone w płynie w pojemniku na soczewki w opakowaniu zabezpieczającym przed uszkodzeniem w trakcie przesyłki.

b. Warunkiem przyjęcia okularów do ekspertyzy jest dostarczenie ich w twardym etui zabezpieczającym przed uszkodzeniem mechanicznym w trakcie przesyłki.

3. W przypadku negatywnie rozpatrzonej reklamacji produkty zostaną przesłane do Klienta wyłącznie na jego życzenie. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący.

4. Okres rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Firma Tylkosoczewki.pl nie ponosi kosztów przesyłki zwrotnej.

5. Reklamowane produkty proszę przesłać na adres firmy

 

VII. Uwagi końcowe

Wszelkie zapytania dotyczące produktów dostępnych w asortymencie sklepu Tylkosoczewki.pl oraz dotyczące dostępności produktów  należy kierować droga mailową na adres: info@tylkosoczewki.pl


 

 

Floating Facebook Widget