Witaj nieznajomy! Zaloguj się/ Rejestracja
W Twoim koszyku masz produktów
o łącznej wartości
info@tylkosoczewki.pl +48 667 511 510
Sortuj według: Wyświetlaj 3 produktów
Strona główna / Soczewki Air Optix

Standardem dla konwencjonalnych soczewek jest to, że użytkownicy cierpią z powodu suchości oka, które mogą powodować zaczerwienienie oraz infekcje. Ciba Vision zaprojektowało Air Optix po to aby przeciwdziałać temu problemowi. Powierzchnia tych soczewek składa się z ponad 30% wody i dlatego zapewnia więcej wilgoci dla oka. Przyjrzyjmy się czterem innowacyjnym produktom:

 
Air Optix Night & Day
Soczewki te są dla tych ludzi którzy prowadzą intensywne życie i nie maja wystarczająco dużo czasu na to aby martwić się o soczewki i zdejmować je przed zaśnięciem. Soczewki Air Optix mogą być noszone do trzydziestu dni bez przerwy a ich system Aqua zapewnia, że oczy nie wysychają i nie są pozbawione tlenu którego potrzebują.
 
Air Optix Aqua
Soczewki Air Optix Aqua również zapewniają maksymalną przepuszczalność powietrza oraz wilgoci, system Aqua zabezpiecza oczy przed wysuszeniem. Soczewki te są również odporne na wszelkie formy nalotu co czyni je jednymi z najbardziej komfortowych soczewek na rynku.
 
Air Optix dla astygmatyków
Astygmatyzm jest problemem optycznym powodującym trudności z wyraźnym widzeniem danego obiektu. Użytkownicy soczewek którzy skarżą się na astygmatyzm ogólnie narzekają na ogromny dyskomfort, suchość i nieostre widzenie kiedy soczewki zmieniają swoje położenie. Jednak  soczewki Air Optix zostały tak zaprojektowane, żeby zniwelować ten optyczny problem. Użytkownicy mogą cieszyć się soczewkami bez podrażnień, zaczerwienień, uczucia dyskomfortu i rozmycia w połączeniu z ostrym i wyraźnym widzeniem.
 
Air Optix wieloogniskowe soczewki kontaktowe
Wieloogniskowe soczewki są spełnieniem marzeń dla każdego, kto cierpi na starczowzroczność (to dość powszechny problem optyczny, kiedy oczy mają problem z koncentracją na bliskich lub szybko poruszających się obiektach). Soczewki Air Optix zostały tak zaprojektowane, aby pomóc Twoim oczom płynnie zmieniać punkt odniesienia z jednej odległości na inną – przy prowadzeniu samochodu, czytaniu czy pracy przy komputerze.
Floating Facebook Widget