Witaj nieznajomy! Zaloguj się/ Rejestracja
W Twoim koszyku masz produktów
o łącznej wartości
info@tylkosoczewki.pl +48 667 511 510
Sortuj według: Wyświetlaj 3 produktów
Strona główna / Soczewki Acuvue

W 1988 roku firma Acuvue opracowała pierwsze miękkie soczewki kontaktowe jednorazowego użytku. Ta innowacja dała osobom noszącym szkła kontaktowe produkt, który był bardziej higieniczny, komfortowy i łatwiejszy w użyciu niż zwykłe soczewki kontaktowe. Ponad dwadzieścia lat później, Acuvue nadal rozwija rożne innowacyjne technologie takie jak silikonowy hydrożel, z którego są wykonane wszystkie ich soczewki. Ta technologia pomaga tlenowi szybciej docierać do oka zapewniając dłuższe oraz bardziej komfortowe  użytkowanie. Acuvue oferuje szeroką gamę soczewek kontaktowych tak aby ich oferta spełniała potrzeby większości użytkowników, w tym tych z astygmatyzmem i starczowzrocznością. Zapoznaj się z różnymi typami soczewek kontaktowych Acuvue i sprawdź czy istnieją idealne dla Ciebie.

 

Acuvue 2 Extended
Acuvue 2 Extended są rozszerzoną wersją soczewek kontaktowych, które można nosić przez 2 tygodnie jeżeli używa się ich tylko w dzień lub jeden tydzień w przypadku używania 24 godziny na dobę.  Soczewki te znane są ze swojej wielkiej wygody, do tego stopnia że zapomnisz że w ogóle je nosisz. Oferują one również ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym.  Acuvue 2 to soczewki pakowane indywidualnie , po 6 do jednego pudełka. Dla tych, którzy chcą dodać czegoś do tęczówek istnieją również Acuvue 2 nadające kolor, co oczywiście dodaje blasku Twoim oczom. Acuvue 2 wzmacniające kolory są jednak nieco droższe.
 
 
Acuvue Advance i Advance toryczne
Acuvue Advance to soczewki kontaktowe oferujące wyjątkową hydrożelową konstrukcję i zaawansowany system natleniania które nie tylko zapewniają nawilżenie ale także tlen który dociera do rogówki. Acuvue Advance posiada „wskaźnik 123” który zapewnia właściwe położenie na oku. Soczewki te dostępne są w pudełkach po 6 sztuk. Dla osób cierpiących na astygmatyzm istnieją soczewki  toryczne Acuvue Advance. Te soczewki mają takie same cechy jak zwykłe soczewki a dodatkowo posiadają system Assisted Design dzięki któremu utrzymują we właściwym położeniu podczas mrugania.  Ten rodzaj również jest pakowany po sześć sztuk do pudełka, ale trzeba uwzględnić wzrost cen spowodowany szczególną konstrukcją tego typu soczewek.
 
Acuvue Colours
Jeśli jesteś typem osoby, która zawsze pragnęła aby sprawić że brązowe oczy stają się niebieskie (i odwrotnie) soczewki Acuvue Colours są dla Ciebie. Dostępne jest 7 różnych kolorów, zmieniających kolor oczu w naturalny sposób. Ze względu na to że wykonane są głównie z wody są doskonałym nawilżaczem. Acuvue Colour Opaques pakowane sa po 6 sztuk. Wygoda przez cały dzień dla wszystkich użytkowników soczewek. Czy masz astygmatyzm, starczowzroczność, potrzebujesz soczewek dwuogniskowych lub po prostu chcesz uatrakcyjnić wygląd Twoich oczu, Acuvue ma soczewki dla Ciebie. Z dziesięciu różnych rodzajów do wyboru na pewno znajdziesz wspaniałą parę soczewek specjalnie dla Ciebie, które oferują komfort i higienę. 
Floating Facebook Widget